У першому контейнері було в 4 рази більше вугілля, ніж у другому. Коли з першого контейнера взяли

210 кг вугілля, а з другого - 10 кг, то в другому залишилося на 20 кг більше, ніж у першому. Скільки кілограмів вугілля було в кожному контейнері спочатку? (ПОВНЕ РОЗВ'ЯЗУВАННЯ)

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

                         було            стало

1й контейнер    4х(кг)          4х- 210

2й контейнер     х (кг)          х-10       на 20кг більше залишилося

х-10 - (4х- 210) = 20

х-4х -10+210 = 20

-3х = 20 - 200

х= 180:3

х= 60(кг)  - було у 2му контейнері

60×4 = 240 (кг) -  було у першому