СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!! Електричне коло складається із джерела струму, яке створює напругу 7,4

В, лампочки від кишенькового ліхтаря опором 13,5 Ом і двох резисторів опором 3 Ом і 2 Ом. Всі прилади з'єднані послідовно. Визначте силу струму у колі і напругу на кінцях кожного споживача.Нужно подробное решение с дано и т.д.РЕШЕНИЕ БРАТЬ НЕ С ИНТЕРНЕТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бакунович Анастасия.
Дано:

Напруга джерела струму (U) = 7,4 В
Опір лампочки (R1) = 13,5 Ом
Опір першого резистора (R2) = 3 Ом
Опір другого резистора (R3) = 2 Ом
Треба знайти:

Силу струму в колі (I)
Напругу на кінцях кожного споживача (U1, U2, U3)
Розв'язок:

Знайдемо загальний опір кола (R).
R = R1 + R2 + R3
R = 13,5 Ом + 3 Ом + 2 Ом
R = 18,5 Ом
Знайдемо силу струму в колі (I).
I = U / R
I = 7,4 В / 18,5 Ом
I = 0,4 А
Знайдемо напругу на кінцях кожного споживача.
Напруга на лампочці:
U1 = I * R1
U1 = 0,4 А * 13,5 Ом
U1 = 5,4 В
Напруга на першому резисторі:
U2 = I * R2
U2 = 0,4 А * 3 Ом
U2 = 1,2 В
Напруга на другому резисторі:
U3 = I * R3
U3 = 0,4 А * 2 Ом
U3 = 0,8 В
Відповідь:
Отже, сила струму в колі дорівнює 0,4 А, а напруга на кінцях кожного споживача: на лампочці - 5,4 В, на першому резисторі - 1,2 В, на другому резисторі - 0,8 В.