ДО Якщо від задуманого числа відняти 130, результат помножити на 4, отриманого результату додати

210, то отримаємо 1090. Знайдіть задумане число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Курмет Айару.

(х-130)*4+210=1090

(х-130)*4=880

х-130=220

х=350

Ответ: 350