якщо задумане число помножити на 5 і до одержаного результату додати 1,потім одержану суму

збільшити у 6 разів і до результату дадоти 2,потім нову суму помножити на 7 і одержаний добуток збільшити на 4,то одержимо число,яке у 16 разів за число 135.знайди задумане число.

Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Рома.

Пусть х - задуманное число. Составим уравнение по условию задачи:

((х · 5 + 1) · 6 + 2) · 7 + 4 = 135 · 16

(30х + 6 + 2) · 7 + 4 = 2160

210х + 56 + 4 = 2160

210х + 60 = 2160

210х = 2160 - 60

210х = 2100

х = 2100 : 210

х = 10

Вiдповiдь: 10 - задумане число.