На фермі всього 320 тварин. Корови становлять 1/5 ycieï кількості, кози — 2/4. Решта тварин —

вівці. Скільки овець на фермі? 4 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллин Алмаз.

Ответ:

1)320:5*1=64(коровы) 2)320: 4*2=160(козы) 3)320-(160+64)=96(овцы)

Пошаговое объяснение: