На фермі є тільки вівці та корови. Число овець на 8 більше, ніж корів. Кількість корів складає

половину кількості овець. Скільки тварин на фермі Даю 59 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Мазуров Никита.

Ответ:

24 особи

Пошаговое объяснение:

т.к. коров меньше на 8, да и в два раза меньше, чем овец, то коров - 8

тогда овец:

1) 2 * 8 = 16

2) 16 + 8 = 24 (о) - на ферме

Отвечает Қонысбеков Заңғар.

1) 2×8=16

2) 16+8=24

Ответ: 24 овець