Перше число в тои рази більше за друге.Якщо від першого числа відняти друге,то отримаємо

10.Знайдіть задані числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.

Ответ:

перше - 15

друге- 5

)))))))))

Отвечает Рыбак Александр.

Відповідь:

15; 5.

Покрокове пояснення:

Нехай друге число—x, тоді перше—3x.

Складаємо рівняння:

3x-x=10

2x=10

x=10÷2

x=5—друге число.

Тоді перше=5×3=15.