1. У марійки було грошей у 4 рази більше ніж у Оленки. Скільки грошей було у кожної дівчинки якщо у

Марійки було на 15 грн. Більше ніж у Оленки? 2. Перше число в 1,5 рази менше від другого. Якщо до першого числа додати 3,7 а від другого відняти 5,3 то отримаємо рівні числа. Знайти початкові числа. 3. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 10. Знайдіть ці числа якщо одне з них на 6 більше за інше.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

1) 15/(4-1)*1=5 ; 15/(4-1)*4=20

2)

х+3,7=1,5х-5,3

х-1,5х=-5,3-3,7

-0,5х=-9

х=-9/(-0,5)

х=18

1,5*18=27

3) (10*2+6)/2=13 ; (10*2-6)/2=7