1. У марійки було грошей у 4 рази більше, ніж у Оленки. Скільки грошей було у кожної дівчинки, якщо

у Марійки було на 15 грн. більше , ніж в Оленки? 2. Перше число в 1,5 рази менше від другого. Якщо до першого числа додати 3,7 , а від другого відняти 5,3 , то отримаємо рівні числа. Знайти початкові числа. 3. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 10. Знайдіть ці числа, якщо одне з них на 6 більше за інше. Срочно помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Бодя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4x = x + 15

4x - x = 15

3x = 15

x = 15 : 3

x = 5грн было у Аленки

5*4 = 20грн было у Маши

=============================

x - первое число

1,5x - второе число

x + 3,7 = 1,5x - 5,3

1,5x - x = 3,7 + 5,3

0,5x = 9

x = 9 : 0,5

x = 18 первое число

18*1,5 = 27 второе число

===================

x - первое число

х+6 -второе число

(x + x + 6):2 = 10

2x + 6 = 10*2

2x + 6 = 20

2x = 20 - 6

2x = 14

x = 14 : 2

x = 7 первое число

7+6 = 13 второе число