Задачи 1) Стрічку довжиною 84 м. розрізали на дві частини так, що друга у 3 рази більша за першу.

Знайди довжину кожної частини.2) У трьох кошиках 56 кг яблук. У першому на 12 кг менше, ніж у другому, а у третьому в 2 рази більше, ніж у першому. Скільки кг яблук у кожному кошику? ​СПАСИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Когут Елизавета.

Відповідь:

21 м; 63 м.

Покрокове пояснення:

Перша частина—x м. Друга—3x м. Їхня сума = 84 м.

x+3x=84

4x=84

x=84÷4

x=21 м—перша частина.

Тоді друга—21 м×3=63 м.

Мало балів. Створи інше завдання з другою задачею і я розв'яжу її.

Отвечает Угланова Яна.

Ответ:

Пусть одна з частей веревки будет x, тогда вторая 3*х. Получим уравнение: x+3*x=84 4x=84, x=84/4=21. Длина одной части веревки 21 метр, длина второй части 3*x=21*3=63 метра