2(х-4)=4х Будь ласка допоможіть!! Мені треба с пояснення


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Артём.

Рівняння 2 (х-4) = 4х складається з однієї змінної x. Щоб вирішити його, спочатку потрібно розкрити дужки та спростити вираз:

2(х-4) = 4х

2х - 8 = 4х

Тепер зберемо всі змінні з одного боку рівняння, проте константи - з іншого. Для цього віднімемо 2х з обох частин рівняння:

2х - 8 - 2х = 4х - 2х

-8 = 2х

І, нарешті, розділимо обидві частини рівняння на 2, щоб знайти значення змінної x:

-8 ÷ 2 = 2х ÷ 2

-4 = х

Відповідь: x = -4.

Отвечает Ковальчук Зоряна.

Ответ:Самого початку розкриваємо душки- так як стоить перед душками 2 то кожне число в дужках буде помножене на 2 тому:

2х-8=4х Тепер х переносимо в одну сторону, а числа в іншу тому:

2х+4х=8 одже далі х додаємо :

6х=8 далі ділимо х=8:6=1.333

Пошаговое объяснение: