(Українська) Поясніть, будь ласка) тільки підберіть пояснення -- все останнє я вже порішала))Сума

довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 112 см, два його виміри -- 14 см і 9 см. Знайдіть третій вимір. Розвязання1)14+9 = 23(см) -- (пояснення)2)23х4=92(см) -- (пояснення)3)112-92=20(см) -- (пояснення)4)20:4=5(см) -- третій вимірспасибі)))

Ответы на вопрос

Отвечает Лутошкина Дарья.

4(а+b+c)- сумма длин всех ребер прямоугольного парал-да

4(14+9+c)=112

23+c=112:4

23+с=28

с=28-23

с=5 (см) - это и будет третьим измерением