Марічка придбала підручник, іграшки та цукерки, заплативши за всю покупку 61 грн. Іграшка

коштувала у 6 разів більше, ніж цукерки, а підручник на 3 грн. менше, ніж цукерки. Скільки гривень коштували цукерки?

Ответы на вопрос

Отвечает Аленина Ангелина.

Играшка стое 48, цукеркы 8, пидручник 5Цю задачу розв'яжемо рівнянням. Нехай конфети будуть х, тоді ігрушка буде х*6, а учебник буде х-3. Тоді маємо таке рівняння.

х+(х*6)+(х-3)=61

х+6х+х-3=61

8х-3=61

8х=61+3

8х=64

х=8-стільки Марія заплатила за конфети

8*6=48- стільки Марія заплатила за ігрушку

8-3=5- стільки Марія заплатила за учебник

А тепер провіримо рівняння 8+(8*6)+(8-3)=61