Помогите! Кто решит все задачи дам 40б Купили 14 листівок по 6 грн і 9 грн, заплативши за усю

купівлю 114 грн. Скільки купили листівок за ціною 6 грн? На першій полиці було в 5 разів менше книг, ніж на другій. Коли з другої полиці переклали 10 книг на першу, то на обох полицях книг стало порівну. Скільки книг стало на кожній полиці? За 3 ручки і 5 олівців заплатили 15 грн 60 коп. Олівець дешевше ручи на 1 грн 20 коп. Скільки коштує (у грн) ручка? Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см, одна з його сторін на 3,8 см менше за сусідню. Знайти площу прямокутника (у см**2)

Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Влада.
X+y=14
6x+9y=114
y=14-x
6x+9*(14-x)=114
6x+126-9x=114
126-3x=114
-3x=114-126
-3x=-12
x=-12/(-3)
x=4 по 6 грн

x+10=5x-10
x-5x=-10-10
-4x=-20
x=-20/(-4)
x=5 первая полка
5*5=25 вторая полка
(5+25)/2=15 книг на каждой

3x+5*(x-1.2)=15.6
3x+5x-6=15.6
8x=15.6+6
8x=21.6
x=21.6/8
x=2.70 грн

2x+2*(x-3.8)=12.4
2x+2x-7.6=12.4
4x=12.4+7.6
4x=20
x=20/4
x=5 см
5-3.8=1,2 см
5*1,2=6 см кв