Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння. МАРІЧКА ПРИДБАЛА ЗОШИТ,ІГРАШКУ ТА ЦУКЕРКИ І ЗАПЛАТИЛА ЗА

ВСЕ 61 ГРН.ІГРАШКА КОШТУВАЛА В 6 РАЗІВ БІЛЬШЕ,НІЖ ЦУКЕРКИ,А ЗОШИТ-НА 3 ГРН МЕНШЕ, НІЖ ЦУКЕРКИ.СКІЛЬКИ КОШТУВАЛИ ЦУКЕРКИ. РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Талова Юлия.

Відповідь: 8грн.

Покрокове пояснення:

Нехай цукерки коштували х грн., тоді іграшка 6х грн., а зошит (х-3)грн. Разом за все заплатила:

х + 6х + (х -3) = 61

х + 6х + х - 3 = 61

8х = 61 + 3

8х = 64

х = 64:8

х = 8 грн. Коштували цукерки.