Супермаркет отримав для продажу 140 кг яблук. За червень продали 65% усіх яблук. Скільки кілограмів

яблук продав супермаркет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Валерия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти скільки кілограмів яблук продав супермаркет потрібно знайти 65% від 140кг.

Ми можемо скористатися двома способами.

1спосіб(за допомогою пропорції):

140кг-100%

Х кг-65%

х=140*65:100=91кг.

Відповідь: супермаркет продав 91кг яблук.

2спосіб:

1) перетворимо 65% у десятковий дріб=0,65.

2)140*0,65=91кг.

Відповідь: супермаркет продав 91кг яблук.