ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО Перше число на 9 більше за друге. Знайди ці числа, якщо 1/5 першого числа

дорівнює 40% від другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Снапкова София.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x=y  + 9

1/5x=40/100y

1/5x=40/100y

1/5(y+y)=40/100y

1/5y+9/5=2/5y

9/5=1/5y

y=9*5/1=45

x y +y=45 +9 =54