Для притулку, у якому проживає 288 тварин, купили 45 кг корму для котів, а для собак – утричі

більше. Скільки всього кілограмів корму купили для притулку?

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.
1) 45 • 3 = (40 + 5) • 3 = 135 (кг) – кілограмів корму купили для собак. 2) 45 + 135 = 170 + 10 = 180 (кг) – всього кілограмів корму купили для притулку.