У двох однакових вольєрах притулку для бездомних тварин живе 189 котів та собак. Коти розміщені по

6 особин у кожній клітці, а собаки по 3. Скільки окремо собак і котів у притулку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:126 котов и 63 собаки

Пошаговое объяснение:

k - коэффициент пропорциональности

6к+3к=9к

9к=189

к=189:9

к=21

21×6=126 котов

21×3=63 собаки

Пошаговое объяснение: