Муха має 6 лап павук 8 разом 3 мухи і 2 пауки мають стільки ж лап скільки 9 курей і ... А 2 коти Б

3 коти В 4 коти Г 5 котів Д 6 котів Пж поможіть мені на завтра

Ответы на вопрос

Отвечает Вирстюк Саша.

3*6+2*8=34
9*2=18
34-18=16
16:4=4
В 4 коти