До притулку для тварин перевезли п'ять мішків корму для собак по 20 кг у кожному і 3 мішки корм для

котів з такої самої масою кожен скільки всього кілограмів корму привезли до притулку?

Ответы на вопрос

Отвечает Уланов Антон.

Ответ:

5*20=100 (кг)-для собак

3*20=60 (кг)-для котів

100+60=160 (кг)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Куанышева Аружан.

1) 5*20=100(кг) - перевезли корма для собак

2) 3*20=60(кг) - перевезли корма для кошек

3) 100+60=160(кг) - корма перевезли всего.

Ответ: 160 килограмм