Периметр прямокутника дорівнює 49см,одна із його сторін 16см, Знайдіть площу прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Родикова Надежда.

Відповідь:

S= 136 см в квадраті

Покрокове пояснення:

P=( a+b) *2

2*(16+x) =49

32+ 2x = 49

2x= 49-32

2x = 17

x = 17/2 = 8,5 ccм

S = a*b = 16 см *8,5 см = 136 см в квадраті