Стороны треугольника относятся как 5,4,6, периметр =120 см Найти стороны треугольника​


Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.

Відповідь:

Для розв'язання цієї задачі потрібна програма, яка сторони треугольника відповідає заданому співвідношенню. Нехай сторони треугольника позначені як 5x, 4x і 6x (від x - коефіцієнт пропорційності).

Згідно з умовою задачі, відповідно між сторонами треугольника складається 5:4:6. Отже, ми маємо таке рівняння:

5x : 4x : 6x = 5 : 4 : 6

Можна спростити це рівняння, розділивши шкірну частину на x:

5/4 : 4/4 : 6/4 = 5 : 4 : 6/4

Тепер ми можемо записати одну сторінку треугольника як:

5 : 4 : 3/2

Периметр треугольника дорівнює суму всіх його сторінок, тобто:

5 + 4 + 3/2 = 120

Складаємо рівняння і розв'язуємо його:

(10 + 8 + 3)/2 = 120

21/2 = 120

21 = 240

Таким чином, наше рівень є некоректним, після отримання нами рівня 21 = 240 є неправдивим. Отже, не можна знайти сторони треугольника, задані відповідно 5:4:6 та периметром 120 см.

Покрокове пояснення: