СРОЧНО ДАЮ 51 балл. за 4,5 годин човен за течією річки долає таку саму відстань, як проти течії за

6 годин. Знайдіть швидкість течії, якщо власна швидкість човна дорівнює 14 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Софiя.

Ответ:

2 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість течії х км/год, тоді швидкість човна за течією 14+х км/год, проти течії 14-х км/год.

4,5(14+х) = 6(14-х)

63+4,5х = 84-6х

10,5х = 21

х=2

Швидкість течії 2 км/год.

Отвечает Bobovich Mina.

Ответ:

(S - V) * 6 = (S + V) * 4.5.

6S - 6V = 4.5S + 4.5V.

1.5S = 10.5V.

V = 1.5S / 10.5.

V = 1.5 * 14 / 10.5 = 2 км/год.

Отже, швидкість течії річки становить 2 км/год.