Во время акции в магазине цена на товар уменьшилась на 20%. Известно, что покупатель, купив товар

по акции, сэкономил 45 рубля. Сколько стоило товар с учетом скидки? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Курячьева Екатерина.

Ответ:

180р

Пошаговое объяснение:

20% = 45р

100% = 45*5 = 225р

80% = Товар с учетом скидки = 45*4=180р

Отвечает Леденёв Александр.

Відповідь:

Нехай ціна товару до акції дорівнювала х рублям. Після знижки 20% ціна стала (100%-20%) = 80% від початкової, тобто 0,8 * х рублів.

Оскільки покупець заощадив 45 рублів, то знижка у нього була на суму 45 рублів. З цього можна скласти рівняння:

х - 0,8х = 45

0,2х = 45

х = 225

Отже, ціна товару до акції дорівнювала 225 рублям. Після акції ціна знизилася на 20%, тому ціна з урахуванням знижки буде:

0,8 * 225 = 180 рублів.

Отже, товар з урахуванням знижки коштував 180 рублів.

Покрокове пояснення:

Якщо щось незрозуміло не видаляй мою відповідь)