На пасіці викачали 140 кг меду.60кг меду налили в бідони, а решту порівну розлили у 8 дерев'яних

діжечок. Скільки кілограмів меду в одній такій діжечці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мстиславская Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

140 - 60 / 8 = 80/8 = 10 кг