На пасіці викачали 350 кг меду і розлили його в 11 бідонів ,по 15 кг у кожний ,і в 2 однакові діжки

. Скільки кілограмів меду в одній діжці ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

11*15=165

165*2=330

350-330=20кг