На пасіці зібрали 5 бідонів липового меду і 9 таких самих бідонів гречаного.гречаного меду

зібралина на 160 л більше,ніж липового.скільки літрів липового і гречаного меду окремо зібрали на пасіці?

Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Арина.
9-5=4-на столько больше бидонов гречаного
160/4=40-столько литров мёда в 1 бидоне
5*40=200 л -липового мёду
9*40=360 л -гречаный мёд