Діаметр кулі дорівнює 10 см. Знайдіть площу поверхні кулі


Ответы на вопрос

Отвечает Ковбош Тима.

Ответ:

Sпов.кулі=4πR²

R=d/2=10/2=5см

Sпов.кулі=4π*25=100π