Дано точки А((3;-1;-1) В(-4;2;1) а)знайти координати середини відрізка АВ б) Знайти довжину

відрізка АВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ариасеп Александр.

Ответ:

АВ: √(-1-5)*(-2-6)= √-6*-8=√48см

По осе х: -1+5/2= 2

По осе у:-2+6/2=2

А: 3*(-1)+(-2)+5=-3+3=0 (належить)

В:3*5+6+5=26 (не належить)

Пошаговое объяснение: