на парковці є 10 паркомісць , на неї заїзджають 3 машини. Скільки всього є варіантів вибору

паркомісць для цих авто?​

Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.

Ответ: =120

Пошаговое объяснение:

С(10;3) = 10!/(7!*3!)=8*9*10/(2*3)=4*3*10=120