. Автомобіль проїхав 168,3 км за 3,4 год. Скільки км він проїде за 5,8 год з цією швидкістю. І

можна будь ласка скорочену умову до задачі .Дякую ​

Ответы на вопрос

Отвечает Салимгареев Руслан.

Ответ:

Дано:

S1=168,3 км

t1= 3,4 год

t2= 5,8 год

V1=V2

S2-?

1) 168,3: 3,4 = 49,5 (км/год) швидкість автомобіля

2) 49,5 * 5,8 = 287,1 (км)

Відповідь: 287,1 км

Отвечает Заика Ваня.

1)168,3 : 3,4 = 49,5 км/ч - скорость поезда.

2)49,5 * 5,8 = 287,1 км - проедет поезд за 5,8 часов.

сподіваюсь що я допомогла