У серпні виноград коштував 53 грн у жовтні виноград подорожчав на 14% а у грудні ще на 19% .Яка

вартість винограду була перед Новим роком

Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.

Ответ:

Щоб визначити вартість винограду перед Новим роком, спочатку потрібно врахувати зростання ціни у жовтні та грудні.

У жовтні ціна винограду зросла на 14%. Це означає, що нова ціна становитиме 53 + (14% від 53).

Нова ціна винограду у жовтні: 53 + (0.14 * 53) = 53 + 7.42 = 60.42 грн.

У грудні ціна винограду зросла на 19%. Це означає, що остаточна ціна перед Новим роком становитиме (60.42 грн) + (19% від 60.42 грн).

Остаточна ціна винограду перед Новим роком: 60.42 + (0.19 * 60.42) = 60.42 + 11.48 = 71.9 грн.

Отже, вартість винограду перед Новим роком складає 71.9 грн.