8a-5:b, якщо a=b = 6 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Охрименко Лиза.

Ответ:

Замінюємо a у виразі 8a - 5:b на значення a:

8 * (1/6) - 5:b

Спрощуємо чисельник:

8/6 - 5:b

Редукуємо дріб:

4/3 - 5:b

Тепер підставляємо значення b = 6:

4/3 - 5/6

Знаменник у першому доданку домножимо на 2:

8/6 - 5/6

Віднімаємо дроби з однаковими знаменниками:

(8 - 5) / 6

Отримуємо:

3/6

А можна спростити дріб:

1/2

Отже, вираз 8a - 5:b при a = 1/6 і b = 6 дорівнює 1/2.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Чибр Ден.

Щоб знайти значення виразу 8a - 5:b, підставимо дані значення a та b:

a =  \frac{1}{6}

b = 6

Отже, замінюючи ці значення у вираз, отримаємо:

8a - 5:b = 8 *  \frac{1}{6} - 5:6

Спрощуємо це:

8 *  \frac{1}{6} - 5:6 =  \frac{8}{6} -  \frac{5}{6}

Тепер знаходимо спільний знаменник для обох дробів:

 \frac{8}{6} -  \frac{5}{6} =  \frac{8 - 5}{6}

Розраховуємо чисельник:

 \frac{8 - 5}{6} =  \frac{3}{6} =  \frac{1}{2}

Отже, 8a - 5:b, коли a =  \frac{1}{6} і b = 6, дорівнює  \frac{1}{2} .