У двох кармингив 186 пирйн причому в старшего на 38 пирйн бильше ниш у молодого. СКОЛЬКО ПИРЙН У

КОЖНОГО КАРМИНГА?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

У молодшого карминга було 74 пирйн, а у старшого — 112 пирйн.

Пошаговое объяснение:

Візьмемо кількість пирйн молодшого карминга за х. Тоді кількість пирйн старшого карминга становить х + 38.

Маємо рівняння — х + (х + 38) = 186

х + х + 38 = 186

2х + 38 = 186

2х = 186 - 38

2х = 148

х = 148 ÷ 2

х = 74

Отже, у молодшого карминга було 74 пирйн, а у старшого — 74 + 38 = 112 пирйн.