ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛЛОВ Знайди частку від ділення числа 4.5.9.13.17.19 на число 4.13.17.19


Ответы на вопрос

Отвечает Геворгян Ани.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Один зручний спосіб - це скористатися тим, що ділення на добуток еквівалентне множенню на обернений добуток. Отже, маємо:

(4•5•9•13•17•19) / (4•13•17•19) = (4•5•9•13•17•19) * (1 / (4•13•17•19))

= 4 / 4 * 5 * 9 / 9 * 13 / 13 * 17 / 17 * 19 / 19

= (1) * (5) * (1) * (1) * (1) * (1)

= 5

Тому відповідь - 5.