Здраствуйте! Помогите пожалуйста решить задачу! ОЧЕНЬ НУЖНО!! Периметр трикутника АВС дорівнює

32,5 см. Знайдіть довжини сторін цього трикутника , якщо АВ : ВС= 3:4, а ВС : АС = 2:3. Ответ доожен быть- АВ=7,5 см, ВС=10см, АС=15см

Ответы на вопрос

Отвечает Демусь Юля.

Відповідь:      АВ = 7,5 см ;  АС = 15 см ;  ВС = 10 см .

Покрокове пояснення:

  За умовою  АВ/ВС = 3/4 ;  ВС/АС = 2/3 .

   { ВС = 2/3 АС ;               ⇒      { ВС = 2/3 АС ;

   { АВ : (2/3 АС ) = 3/4 ;             { AB = 1/2 AC .

Нехай АС = х см , тоді  ВС = 2/3 х см , а АВ = 1/2 х см .

       P ΔABC = AB + BC + AC ;

       1/2 x + 2/3 x + x = 32,5 ;          AC = 15 см ;  ВС = 2/3 * 15 = 10 ( см ) ;

       x = 32 1/2 : 2 1/6 ;                     АВ = 1/2 * 15 = 7,5 ( см ) .                    

       x = 15 ;

   В  -  дь :  АВ = 7,5 см ;  АС = 15 см ;  ВС = 10 см .

Отвечает Помелова Кристина.

Відповідь: 7,5 см, 10 см, 15 см.

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю