у двох сувоях 66,5 м сукна, причому в першому - 45% усього сукна. на скільки метрів сукна більше у

другому сувої, ніж у першому​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюменцев Кирилл.

Ответ:

6,65 м

Пошаговое объяснение:

Якщо у першому сувої 45% сукна (0,45), то в другому 55% (0,55) сукна.

Все сукно 100% або 1.

0,45*66,5=29,925 (м) сукна у першому сувої

0,55*66,5=36,575 (м) сукна у другому сувої

на 36,575-29,925=6,65 (м) більше