у першому сувої було в 6 разів більше метрів тканини,ніж у другому.Коли від першого сувою відрізали

24 м тканини,то в другому сувої стало у 4 рази меньше метрів тканини,ніж у першому.Скільки метрів тканини було в кожному сувої спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Ответ:

Перший сувой – 72 м

Другий сувой – 12 м

Решение:

6х-4х=24

2х=24

х=24÷2

х=12 – довжина другого сувою

12×6=72 – довжина першого сувою