У трьох сувоях 125 м шовку. В другому сувої в 2 рази більше шовку, ніж у першому, а в третьому — на

25 м більше, ніж у першому. Скільки метрів шовку в кожному сувої?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

25, 50, 50

Покрокове пояснення:

Нехай в 1 буде х метрів шовку тоді в другому 2х м а в третьому х+25 м

Складаємо рівняння:

х+2х+х+25=125

4х=125-25

4х=100

х=25 м - у 1 сувої

2*х=25*2=50 м - у 2 сувої

х+25=25+25=50м - у 3 сувої

Отвечает Садыкова Валерия.

Відповідь:

Покрокове пояснення: