В одномц сувої було 32м шовку,а у другому у 2 рази більше,ніж у першому,а в третьому на 18м

меньше,ніж у другому.Скільки м шовку було у трьох сувоях?

Ответы на вопрос

Отвечает Пелевина Виктория.

Ответ:

142

Пошаговое объяснение:

1) 32*2=64 (м) - во втором

2) 64-18=46 (м) - в третьем

3) 32+64+46=142 (м) - всего в трех

Ответ: 142