Розв'яжіть рівняння x2 + 4x = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Шакуров Егор.

Ответ:

Щоб розв'язати рівняння \(x^2 + 4x = 0\), спробуйте взяти \(x\) як спільний множник:

\(x(x + 4) = 0\)

Тепер ви можете встановити дві частини рівняння дорівнюють нулю:

1. \(x = 0\)

2. \(x + 4 = 0\)

Для другого рівняння відніміть 4 з обох боків:

\(x + 4 - 4 = 0 - 4\)

\(x = -4\)

Отже, розв'язки цього рівняння: \(x = 0\) і \(x = -4\).

Пошаговое объяснение:

----

Отвечает Фёдорова Алина.

Ответ: X = 0

Пошаговое объяснение:

x • 2 + 4 • x = 0

2x + 4x = 0

Спростимо рівняння

6x=0

Отже, x = 0