Кто решит все получит 25 баллов ! (1) Розв'яжіть рівняння 0,5 + 3 х = 1,5 х – 1 (2)Розв'яжіть

рівняння 4х – 13 = 8 + 3х (3)Розв’яжіть рівняння 2(х + 7) = 8 * (4)Виберіть рівняння з правильно перенесеними доданками? * 5х + 7 = х, 5х – х = 7 -4х + 9 = 2х, -4х – 2х = -9 -2х – 7 = -3х + 9, -2х + 3х = 9 + 7 7х – 2 = 2х – 3, 7х – 2х = -3 – 2. (5)Розв'яжіть рівняння 13 + 7х = 2х – 12 (Всё)

Ответы на вопрос

Отвечает Турсунов Хамражан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Чернышова Мария.

Ответ:

1) 0,5+3x=1,5x-1; 3x-1,5x=-1-0,5; 1,5x=-1,5; x=-1,5/1,5; x=-1;

2) 4x-13=8+3x; 4x-3x=8+13; x=21;

3) 2(x+7)=8; 2x+14=8; 2x=8-14; 2x=-6; x=-6/2; x=-3;

4) -4x+9=2x; -4x-2x=-9;

-2x-7=-3x+9; -2x+3x=9+7;