Довжина прямокутника дорівнює 90 см, а ширина становить 0,09 довжини. Знайдіть площу і периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Халиков Ислам.

Ответ:

1)90*0,9= 81(см) - ширина

2) S = 90*81=7290(см²)

3) P= (90+81)*2=342(см)

Відповідь S=7290см², P=342 см