Перша сторона рiзностороннього трикутника на 12 см бiльша від другої. Основа трикутника = 8.

Периметр = 40 см. Знайдіть бічні сторони. 10.24- Такого трикутника не

Ответы на вопрос

Отвечает Кварталов Феликс.

Відповідь:

нехай одна сторона Х, тоді друга Х+12

Складемо рівняння

х+х+12+8=40

2х+20=40

2х=40-20

2х=20

х=20/2

х=10 (перша сторона трикутника)

Тоді друга сторона 10+12= 22 (ІІ сторона трикутника)

Покрокове пояснення: