10 СРОЧНОО 2. Обчисли значення виразу. Скороти результат, якщо можливо. a)9/14 + 3/14 - 5/14

Б)8/15 - 4/15 + 1/15 в)2 2/9 - 1 1/9 + 3 5/9 Г)7 2/7 + 1 3/7 - 2 1/7

Ответы на вопрос

Отвечает Магомадов Алексей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

  2 .   a)  9/14 + 3/14 - 5/14 = 7/14 = 1/2 ;

         б)  8/15 - 4/15 + 1/15 = 5/15 = 1/3 ;

         в)  2 2/9 - 1 1/9 + 3 5/9 = 5 7/9 - 1 1/9 = 4 6/9 = 4 2/3 ;

         г)  7 2/7 + 1 3/7 - 2 1/7 = 8 5/7 - 2 1/7 = 6 4/7 .