5. Одна сторона треугольника короче другой на 2 см и длиннее третьей на 3 ст. Найдите стороны

треугольника, если его периметр равен 27 ст.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лагойко Даша.

Ответ:

Позначимо сторони треугольника буквами a, b і c. За умовою маємо наступні відомості:

a = b - 2 см (одна сторона коротша на 2 см від іншої).

c = b + 3 см (одна сторона довша на 3 см від іншої).

Периметр треугольника P = a + b + c = 27 см.

Тепер можемо знайти значення сторін треугольника. Підставимо a і c з умови в формулу для периметра:

( b - 2 см ) + b + ( b + 3 см ) = 27 см

Тепер розв'яжемо це рівняння для b:

b - 2 + b + b + 3 = 27

Згрупуємо подібні терміни та спростимо:

3b + 1 = 27

Віднімемо 1 від обох сторін:

3b = 27 - 1

3b = 26

Тепер поділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення b:

b = 26 / 3

b ≈ 8,67 см

Тепер, знаючи b, ми можемо знайти a та c:

a = b - 2 ≈ 8,67 - 2 ≈ 6,67 см

c = b + 3 ≈ 8,67 + 3 ≈ 11,67 см

Отже, сторони треугольника приблизно такі:

a ≈ 6,67 см

b ≈ 8,67 см

c ≈ 11,67 см

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

a=6,67

b=8,67

c=11,67

Пошаговое объяснение:

abc