Чотири бригади забрали 1680 кг персиків. Перша бригада зібрала та усіх персиків, друга 20% решти,

третя в 2 рази більше, ніж перша. Скільки к пер зібрала четверта бригада ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЕ ДАМ 38 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Дима.

Ответ:Позначимо кількість персиків, яку зібрала перша бригада, як x кг.

Друга бригада зібрала 20% решти персиків, тобто (1 - 20%) * (1680 кг - x кг) = 0.8 * (1680 кг - x кг).

Третя бригада зібрала у 2 рази більше, ніж перша, тобто 2x кг.

Четверта бригада зібрала залишок персиків, тобто 1680 кг - (x + 0.8 * (1680 кг - x) + 2x кг).

Тепер ми можемо записати рівняння на основі всіх цих умов:

x + 0.8 * (1680 кг - x) + 2x кг + 1680 кг - (x + 0.8 * (1680 кг - x) + 2x кг) = 1680 кг.

Спростимо рівняння:

x + 0.8 * (1680 кг - x) + 2x кг + 1680 кг - x - 0.8 * (1680 кг - x) - 2x кг = 1680 кг.

Тепер розв'яжемо його:

x + 1344 кг - 0.8x + 3360 кг - 0.8x - 2x = 1680 кг.

Знайдемо x:

x + 3360 кг - 0.8x - 0.8x - 2x = 1680 кг.

x - 3.6x + 3360 кг = 1680 кг.

-2.6x + 3360 кг = 1680 кг.

-2.6x = 1680 кг - 3360 кг.

-2.6x = -1680 кг.

x = (-1680 кг) / (-2.6).

x ≈ 646.15 кг.

Отже, перша бригада зібрала приблизно 646.15 кг персиків.

Тепер ми можемо знайти, скільки персиків зібрала четверта бригада:

Четверта бригада = 1680 кг - (646.15 кг + 0.8 * (1680 кг - 646.15 кг) + 2 * 646.15 кг).

Четверта бригада ≈ 1680 кг - (646.15 кг + 0.8 * 1033.85 кг + 1292.3 кг).

Четверта бригада ≈ 1680 кг - (646.15 кг + 827.08 кг + 1292.3 кг).

Четверта бригада ≈ 1680 кг - 2765.53 кг ≈ -1085.53 кг.

Четверта бригада не може зібрати від'ємну кількість персиків, отже, її врешті-решт не зібрала жодного персика.

Пошаговое объяснение: