Розяжіть буди ласка задачу поскорше ! Одна бригада зібрала 1288 т зерна , друга - в 7 разів менше ,

ніж перша . Третя і четверта бригади зібрали стільки ж зерна , як перші дві разом , причому четверта зібрала у тричі менше . Скільки зерна зібрала четверта бригада ?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

1)1288:7=184 т зібрала друга бригада

2)1288+184=1472 т зібрали третя і четверта разом

3)1+3=4 частини зібрали третя і четверта бригади разом

4)1472:4=368 т зібрала четверта бригада

5)368*3=1104 т зібрала третя бригада

============================================