4 бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала 3/14 всієї цибулі, друга - 34% решти, третя

в 1 1/3 раза більше, ніж друга. Скільки цибулі зібрала четверта бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Даша.

1680*(3/14)=360 кг лука собрала первая бригада.

(1680-360)*0,34=448,8 кг лука собрала вторая бригада, т.к. 34%=0,34

448,8*(1 1/3)=598,4 кг лука собрала третья бригада.

1680-360-448,8-598,4=272,8 кг лука собрала четвертая бригада.

Ответ:272,8 кг.